W 45 sekund z łóżka na plażę!

Park45 to miejsce w którym doświadczysz upragnionego spokoju, beztroskiej atmosfery i prawdziwego wypoczynku, wsłuchując się w szum morza i czując bliskość natury.

Park45 to miejsce w którym doświadczysz upragnionego spokoju, beztroskiej atmosfery i prawdziwego wypoczynku, wsłuchując się w szum morza i czując bliskość natury.

tani nocleg w SopocieNasz kemping oraz część hotelowa w Sopocie, powstały aby zaoferować naszym klientom spędzanie czasu wśród pięknej natury bezpośrednio nad morzem, a zarazem blisko centrum Sopockiego kurortu.

Dzięki bogatej ofercie proponujemy różne formy wypoczynku – od indywidualnych wczasów poprzez kolonie i obozy, zjazdy, rajdy, organizację imprez okolicznościowych, a także spełnianie specjalnych życzeń naszych klientów. (otwarte w sezonie letnim)

organizacja imprezy okolicznościowej SopotWakacje z rodziną lub ze znajomymi w Sopocie w kamperze, przyczepie, namiocie bądź w naszej części hotelowej? Właśnie znalazłeś dla siebie idalne miejsce do beztroskiego wypoczynku na łonie natury z dala od zgiełku i monotonii codziennego życia.

kemping w SopocieOśrodek Park45 oferuje:

pole namiotowe Sopot

DOMKI KEMPINGOWE

pole kempingowe Sopot

STANOWISKA DLA KAMPERÓW I PRZYCZEP KEMPINGOWYCH

miejsce dla kamperów Sopot

POLE NAMIOTOWE

organizacja imprez okolicznościowych Sopot

RESTAURACJA

wolny czas na świeżym powietrzy Sopot

WYNAJEM SPRZĘTU TURYSTYCZNEGO

najlepszy kemping Sopot

PARTNERZY

noclegi w SopocieWypoczynek i zadowolenie naszych klientów są dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań aby czas spędzony na naszym unikalnym, naturalnym sopockim terenie był jak najwyższej jakości.

imprezy okolicznościowe Sopot

Aby świadczyć kompletne usługi najwyższej jakości i zapewnić naszym klientom najwyższy komfort wypoczynku, oferujemy własną restaurację na 100 miejsc. (Restauracja będzie czynna od 1 grudnia 2017 r.)

To tutaj właśnie oddajemy Państwu możliwość organizacji imprez okolicznościowych takich jak: spotkania firmowe, eventy, wesela, chrzciny oraz spotkania w gronie rodziny, znajomych i przyjaciół.                                                                                                                             

Najmocniejszą stroną naszego sopockiego ośrodka hotelowo-kempingowego jest jego lokalizacja!

Bezpośrednie sąsiedztwo plaży to gwarancja wspaniałych widoków morza, sopockiego mola, Zatoki Gdańskiej przy odgłosie szumu fal, powiewie najczystszego i świeżego, przepełnionego jodem powietrza.                                                                                                                                                                                                                                                                           

Naszym klientom oferujemy częściowo zalesiony obszar o powierzchni 3,2 ha, położony nad samym morzem na którym zorganizowany jest naturalny zielony teren z wyznaczonymi miejscami dla kamperów, przyczep kempingowych oraz namiotów.

Dodatkowo w naszej ofercie noclegów w Sopocie oddajemy do dyspozycji gości 20 niezależnych, całorocznych z własnym zapleczem sanitarnym, czteroosobowych domków kempingowych o wysokim standardzie, a także 4 pokoje hotelowe gościnne w naszym budynku recepcyjnym.                                                                                                                                        

noclegi Sopot

Dzięki przepięknej otaczającej nasz teren przyrodzie w postaci starodrzewu i nadmorskiej zieleni doświadczysz niesamowitej bliskości natury.

Nowoczesna, a zarazem ekologiczna szata architektoniczna wszystkich naszych obiektów została stworzona tak, aby wkomponować ją w tło przepięknej przyrody oraz zapewnić zarazem jak największy komfort naszym gościom.

kemping w Sopocie

Nasze wieloletnie doświadczenie biznesowe w branży hotelowo-kempingowej, usług gastronomicznych, a także w organizacji imprez okolicznościowych pozwoliło nam na stworzenie tego niezwykłego miejsca w Sopocie. Starannie dobrany personel zapewnia naszym gościom komfortowy wypoczynek i niezapomniane przeżycia.

Zapisz się na newsletter!

(krok 1 z 2)

Proszę podać swój adres e-mail
Wyrażam zgodę
(krok 1 z 2)

Kojar Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Bitwy pod Płowcami 73-79
81-731 Sopot

NIP: 585-147-34-80

Jesteśmy dostępni przez cały tydzień od 7:00 do 23:00